Politická reklamácia

Autor: Tomáš Bajzík | 14.1.2012 o 22:46 | Karma článku: 9,84 | Prečítané:  712x

Ozaj, už vieš, koho budeš voliť? – zaznie po pár minútach náhodného rozhovoru dvoch známych  na ulici. - Nikoho. Po všetkých tých škandáloch? Už ma nebaví vyberať menšie zlo. Navyše, pochybujem o tom, že niektorá z goríl je vôbec menším zlom. Využijem voľný čas a pôjdem reklamovať topánky. Rozpadli sa ako úplný šmejd. A vraj značkové, chápeš? Za tú cenu? Podvodníci!

 

- Reklamovať a na Slovensku? Si naivný. Nič ti neuznajú. Úplná strata času. Ja voliť pôjdem. Sú tam aj takí, čo ešte nemajú špinavé ruky. Keby aj nakoniec boli rovnakí, minimálne potrestáš tých skorumpovaných. Kľudne nech sa tam otočia každé voľby ďalší. Až kým nepochopia, že za svoje činy nesú následky.

- Voliť nejdem. Nech si kradnú, koľko chcú. Mne už je to jedno, všetci sú rovnakí. A reklamovať pôjdem. Mám na to nárok! Aby sa po pol roku rozpadli topánky za 90 eur? Veď to je okrádanie!

- Nič ti neuznajú, ja už to poznám. Všetci obchodníci sú tu rovnakí. Dostatočný trest pre nich bude, keď si tam už nič nekúpiš.

- Takže keď nás teraz niekto okradne, spravodlivosti učiníme za dosť, keď sa nabudúce vyhneme tomuto miestu. On nech si ďalej behá po uliciach a okráda. Veď zlodeji tu boli, sú a budú. Tak nejako?

- Asi máš pravdu. Choď a reklamuj to! Ja zatiaľ pôjdem voliť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac Zuzana Aufrichtová upozorňovala na chyby v návrhu parkovacej politiky, tým viac problémov v práci mala.

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.


Už ste čítali?